Üsküdar, İstanbul

Özel Altunizade Polikliniği

0216 651 74 71

Hemen arayın!

Hizmet Saatleri

Pzt - Cts 10:00 - 19:00

Muayene Randevusu

icercansu@hotmail.com
İCER CANSU IŞIKOĞLU
İCER CANSU IŞIKOĞLU
İCER CANSU IŞIKOĞLU

1974 Diyarbakır doğumlu olan İcer Cansu Işıkoğlu, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1999 yılında mezun oldu. Mezun olduğu sene içerisinde Özel Göztepe Hastanesi’nde Diş Hekimi olarak göreve başladı. Ardından Üsküdar Yunus Emre Hastanesi’ne geçerek Diş Hekimliğini sürdüren Işıkoğlu, bir yandan eğitim hayatına da devam etti.

Doğuş Üniversitesi Hastane Yönetimi Yüksek Lisans programını bitiren Işıkoğlu, 2005 yılında ortaklarıyla beraber Altunizade Polikliniği’ni kurdu. Halen kurucusu olduğu Altunizade Polikliniği’nde çalışma hayatına devam ediyor.

İcer Cansu Işıkoğlu, kariyerini başarıyla sürdürürken çeşitli eğitim programlarına katılmaya devam etti. 2013 yılında Cenova Üniversitesi Fellowship Laser Programını bitiren Işıkoğlu, 2014 yılında ise ITI(International Team for Implantology) Implant Cerrahi Eğitimi aldı.

Işıkoğlu, mesleki gelişimine katkıda bulunmak için aktif çalışarak, bir çok ulusal ve uluslararası mesleki toplulukta görev alıyor. International Team for Implantology (ITI) İstanbul SC Direktörlüğü görevini sürdüren Işıkoğlu aynı zamanda İstanbul Diş Hekimleri Enstitüsü Derneği (İDED) Genel Sekreteri ve Türk Diş hekimleri Derneği (TDB) üyesidir.